GARANCE BEZPEČNÉHO NÁKUPU

pecet

Doprava a ceny dopravy

 

Ceny dopravy

Česko

Slovensko

Objednávka do 2.500 Kč  (94,7 EUR)

99 Kč

5 EUR

Objednávka nad 2.500 Kč (94,7 EUR)

zdarma

zdarma

Platební možnosti *

 

 

 

   

Platba předem převodem na účet

zdarma

zdarma

Rychlá platba kartou

zdarma

zdarma

Klasická dobírka  49 Kč  2,5 EUR 

 

* při platbě předem Vám platební instrukce přijdou na email. Využíváme služeb FIO banky v Čechách i na Slovensku. Při platně dobírkou zaplatíte až kurýrovi při převzetí balíku. 

DOBA DODÁNÍ

Všechny produkty odesíláme z našich skladů během 2-4 pracovních dnů. Na Slovensko může dojít ještě k jednodennímu zpoždění. 

MOŽNOSTI DOPRAVY

Česko

Česká pošta. V našem systému nabízíme hned 2 možnosti doručení od České pošty. Balík do ruky (zásilku Vám kurýr přiveze v pracovní dny domů nebo do práce) nebo balík na poštu (v našem systému si vyberete poštu, kde si později balík vyzvednete). 

PPL. Společnosti PPL Vám zásilku doručí v pracovní dny nebo v sobotu. Pokud nechcete čekat na kurýra, využijte služby PPL ParcelShop. ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. Výdejní místo si vyberete před odesláním objednávky přímo v našem systému. 

 

Slovensko

Slovenská Pošta. Zásilku Vám pošta doručí na výdejní místo, které si sami vyberete v objednávce. V případě nedoručení zůstane balík několik dnů uložen na daném místě. 

UPS. Zásilku Vám doručíme na adresu uvedenou v objednávce. Rozvoz probíhá v pracovní dny, balík si tedy můžete nechat zaslat např. do práce nebo domů. Před doručením zásilky Vás bude kurýr telefonicky kontaktovat.

2017 © SILK WORM s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Zpět na výpis článků Zpět do obchodu